Kiedy w rodzinie pojawia się małe dziecko, zmianie ulec może sposób planowania wakacji. Młodym rodzicom zależy, aby wybrane na urlop miejsca były one nie tylko interesując dla najmłodszych, ale również wystarczająco bezpieczne. Czy takie założenia spełnia rejs luksusowym statkiem luksusowym? Odpowiedź może okazać się twierdząca.

 

 

Wybierając wycieczkę organizowaną przez sprawdzonego armatora (na przykład jednego z tych dostępnych w tej ofercie - www.travelinc.pl/pl/vrg/page/kim-jestesmy), ma się często gwarancję, że statek jest dostosowany również do spełniania oczekiwań najmłodszych turystów. Prócz rozrywek skierowanych przede wszystkim dla dorosłych (takich jak na przykład SPA, siłownie czy restauracje), na luksusowym statku wycieczkowym znaleźć można również miejsca wyposażone w elementy nie pozwalające dzieciom na chwilę nudy.

 

                     

 

Rodzice nie powinni również martwić się o bezpieczeństwo dzieci przebywających na pokładzie. Członkowie załogi są przecież wykwalifikowani również w kierunku opieki nad małymi dziećmi.

 

Czy na rejs z dzieckiem warto wybrać się tylko w wakacje?

 

Tego rodzaju sposób podróżowania kojarzy się głównie z letnimi miesiącami, dlatego największa liczba rodziców jest nimi zainteresowana właśnie w wakacje. Warto jednak pamiętać o tym, że armatorzy organizują rejsy również w czasie ferii zimowych. Stanowią one świetną alternatywę dla spędzania tego wyjątkowego czasu w górach czy innych mroźnych, pokrytych śniegiem lokalizacjach. Dzieci, które nie przepadają za zimą oraz uprawianiem zimowych sportów, będą zachwycone możliwością wyprawy w gorący rej, na przykład po Morzu Śródziemnym.