Planowanie krótkiego, kilkudniowego urlopu, wbrew pozorom nie jest rzeczą łatwą. Zdecydowana większość ofert biur podróży skupia się na wyjazdach nieco dłuższych, trwających co najmniej tydzień czy też dwa tygodnia.

 

 

Kiedy jednak do dyspozycji mamy zaledwie cztery dni, dość ciężko wymyślić satysfakcjonujący sposób wypoczynku. Z pomocą jednak przychodzi oferta zawarta na stronach takich jak ta - www.podrozeirejsy.pl/. Znaleźć na nich można między innymi niezwykle ciekawy pomysł opierający się na uczestnictwo w kilkudniowym rejsie po Morzu Śródziemnym.

 

Decydując się na rejs luksusowym statkiem po jednym z najpiękniejszych europejskich mórz, zatrzymać się można w portach u brzegów takich krajów jak między innymi:

 

  • Hiszpania,

  • Francja,

  • Włochy.

 

 

Ponadto na pokładzie statku korzystać można z wygód doskonale wyposażonych kabin. Mają one między innymi dostęp do SPA, jacuzzi oraz basenu, a pozostałe części statku gwarantują takie rozrywki jak czterowymiarowe kino, liczne bary i restauracje, kasyno, dyskoteka, teatr, miejsca przystosowane specjalnie dla dzieci czy nawet centrum handlowe.

 

                                      

 

Rejs luksusowym statkiem po Morzu Śródziemnym gwarantuje nie tylko świetny wypoczynek oraz liczne atrakcje, ale również możliwość spróbowania naprawdę smacznych potraw, wliczonych w cenę wycieczki. To propozycja idealna dla osób szukających pomysłu na krótki urlop, w czasie którego chcą odpocząć oraz zrelaksować się w ekskluzywny, wyjątkowy sposób na czterogwiazdkowym statku.